Etapy projektu
1. Wywiad z klientem
Podczas spotkania przy kawie, oprócz podpisania umowy, rozmawiamy o Twoich preferencjach, marzeniach i oczekiwaniach. Doprecyzowujemy budżet przeznaczony na realizację projektu. Następnie wyznaczamy kierunek działania. Po spotkaniu, zaproszę Cię do platformy internetowej Formly, gdzie będziemy prowadzić całą komunikację w temacie projektu, a także do platformy Kislist, gdzie będziemy tworzyć listę budżetową.
2. Ankieta
Następnie przesyłam Ci szczegółową ankietę preferencji. Dostarcza mi szczegółowych informacji o Twoich wymaganiach i upodobaniach. Jest dla mnie przewodnikiem podczas kolejnych etapów projektu Twojego wymarzonego wnętrza. Ankieta zawiera około 200 pytań.
3. Inspiracje Klienta 
Podzielisz się ze mną tablicą inspiracji stworzoną na platformie (np. Pinterest, Formly, Homebook). Zebrane przez Ciebie inspiracje pozwolą mi zobaczyć jaka stylistyka jest najbliższa Twojemu sercu.
4. Inwentaryzacja 
Jest to nic innego jak dokładny pomiar wnętrza, Warto go wykonać nawet jeśli posiadasz dokładny rzut deweloperski, gdyż wymiary rzeczywiste mogą się ostatecznie różnić. Jest to ważne głównie pod projekt łazienek, kuchni i miejsc gdzie pojawi się zabudowa na wymiar.
5. Projekt funkcjonalny 2D 
Jest to nasza baza pod model 3D. W ramach możliwości, przedstawię Ci 2 lub nawet 3 różne koncepcje z której wybierzesz tą najbardziej Ci pasująca lub utworzymy z nich ta ostateczna, właściwsza. Zrobimy to na spotkaniu lub mailowo.
6. Moodboard
Jeśli potrzebujesz przygotujemy Moodboardy dla Twoich pomieszczeń. Jest to kolaż zdjęć, materiałów, faktur i kolorów, który przybliży Ci konkretny, proponowany klimat Twoich wnętrz.
7. Widoki 3D
Na tym etapie zobaczyć już obraz swojego wnętrza na widoku 3D wyeksportowanego z programu graficznego. Będziesz mógł nanieść dwie serię poprawek.
8. Wizualizacje 3D 
Zaakceptowane widoki 3D z poprzedniego etapu przeobrażą się teraz w wizualizacje, czyli zdjęcia Twoich nowych pomieszczeń, dzięki którym zobaczysz między innymi odbicia luster, światło lamp i tekstury poszczególnych materiałów. Pamiętaj ze zdjęcia są poglądowe, różne elementy czy kolory podczas realizacji mogą się różnić.
9. Zestawienie materiałowe wraz z listą budżetową 
Dostaniesz proponowane lub już ustalone pozycje wyposażenia wnętrz wraz z przybliżonymi cenami. Lista będzie hiperaktywna, gdzie po kliknięciu w zdjęcie przeniesiesz się bezpośrednio na stronę zakupu. Dzięki niej wszystkie produkty znajdują się w jednym miejscu i dają ogólny pogląd na koszt całej inwestycji.
10. Projekty techniczne 
Jest to techniczne opracowanie każdego pomieszczenia z osobna. Rozrysowujemy wszystkie elementy projektu m.in. ściany, podłogi, sufity i meble stolarskie. Taki komplet rysunków jest gotowy do zabrania na budowę i do realizacji przez wykonawcę.
Back to Top