Co wyróżnia MOIE studio?
01  |  Profesjonalna wiedza na temat materiałów wykończeniowych oraz niezliczona ilość wzorników i próbek materiałów większości producentów, znajdująca się w naszym biurze.
02  |  Znajomość aktualnych trendów, indywidualne podejście z dbałością o szczegóły.
03  |  Obszerna baza sprawdzonych podwykonawców do współpracy.
04  |  Skuteczne zarządzanie projektem realizacji, uwzględniające terminy, Twój budżet oraz oczekiwania.
05  |  Wsparcie i zrozumienie na każdym etapie procesu projektowego.
Ada Kopczyńska-Wójtowicz
Architekt Wnętrz, Właścicielka Studia Projektowego
Nazywam się Ada Kopczyńska - Wójtowicz. W 2019 roku założyłam autorskie studio projektowania wnętrz, gdzie pełnię rolę Dyrektor Kreatywnej a do każdej realizacji podchodzę z wielką pasją i energią. Z wykształcenia akademickiego jestem psychologiem oraz coachem. Przez pierwsze 15 lat mojej kariery zawodowej zdobywałam doświadczenie jako HR Manager w międzynarodowych firmach IT. Później ukończyłam szkołę projektowania wnętrz. Wszystko to pomaga mi sprawnie przeprowadzić moich klientów przez cały proces projektowy. 
W MOIE studio tworzymy dla Was projekty ponadczasowe i funkcjonalne. Nieustannie śledzę wnętrzarskie trendy. Inspirują mnie stare, wrocławskie kamienice oraz duńskie meble i dodatki. Moimi ulubionymi stylami wnętrzarskimi są Mid Century Modern, Bauhaus, Modern Farmhouse, Modern Classic oraz Japandi. Poza wielką miłością do wnętrz mieszkalnych interesuję się podróżami, które rozwijają moje zawodowe umiejętności oraz psychologią człowieka. Jestem też mężatką i mamą szalonego pięciolatka. 
Moimi silnymi stronami w badaniu Gallup StrengthFinder są: Empatia, Komunikacja, Aktywacja, Optymizm, Strategia.
Aleksandra Góra
Młodszy Architekt Wnętrz 
Nazywam się Ola i jestem absolwentką architektury wnętrz na Politechnice Koszalińskiej, a moje pasje artystyczne rozwijałam również przez 6 lat w szkole plastycznej. To unikalne połączenie wykształcenia w dziedzinie projektowania wnętrz i umiejętności plastycznych umożliwia mi tworzenie przestrzeni, które nie tylko zachwycają estetyką, lecz także są funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Poza moimi zainteresowaniami związanymi z designem wnętrz, fascynuje mnie również świat sportów walki oraz sztuka. Te pasje nie tylko dostarczają mi energii i determinacji, ale również wpływają na moje podejście do projektowania, gdzie determinacja, precyzja i zrównoważone podejście są kluczowe. 
Jestem również gorącą miłośniczką zwierząt, co wpływa na moje podejście do projektowania przestrzeni domowej. Nieustannie inspiruję się wnętrzarskimi trendami, jednocześnie z szacunkiem podchodząc do piękna minionych dekad. Moje ulubione style to eklektyzm oraz Japandi czy Wabi Sabi, ale zawsze kładę nacisk na to, aby projekt był zgodny z gustami i marzeniami klienta o wymarzonym domu.
Moimi silnymi stronami w badaniu Gallup StrengthFinder są: Bliskość, Odpowiedzialność, Empatia, Indywidualizacja, Osiąganie.
Back to Top